Turniej odwołany!!! JUBILEUSZOWY 15. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO im. Józefa Lisieckiego

Utworzono: 17-02-2020

Turniej odwołany!!!

 

Piętnasta edycja  Turnieju Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego rozegrana zostanie w dniach 7-8 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej.     

Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków pingponga do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej na dwudniowy  otwarty turniej dedykowany  pamięci byłego działacza samorządowego i sportowego Józefa Lisieckiego.  W tym roku już po raz piętnasty  7 marca w sobotę (dziewczęta i chłopcy) i 8 marca w niedzielę (kobiety i mężczyźni) dominować będzie w Nowej Wsi Lęborskiej tenis stołowy. Zapisy w dniu zawodów do godz. 10.00 natomiast  w  niedzielę o godz. 10.00 uroczyste otwarcie turnieju a potem rozpoczęcie gier.

          W turnieju startować mogą zawodniczki i zawodnicy, nie uczestniczący w rozgrywkach  ekstraligi, I i II ligi mężczyzn (obowiązuje 2 letni okres karencji), nie dotyczy  kategorii dziewcząt , chłopców i kobiet. Zawodnicy pełnoletni składają pisemne oświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w zawodach a dzieci i młodzież przedkładają pisemną zgodę rodziców.

         Zawody zostaną przeprowadzone w grach pojedynczych dziewcząt, chłopców, kobiet i mężczyzn w następujących kategoriach:

 • I kategoria – dziewczęta 2007 i młodsze(sobota)
 • II kategoria – dziewczęta 2006 – 2002(sobota)
 • III kategoria – chłopcy 2007 i młodsi(sobota)
 • IV kategoria – chłopcy 2006 – 2002(sobota)
 • V kategoria – kobiety open(niedziela)
 • VI kategoria – mężczyźni 19 – 50 lat(niedziela)
 • VII kategoria – mężczyźni 51 - 65 lat(niedziela)
 • VIII kategoria – mężczyźni 66 i więcej lat(niedziela)

         Dla uczestników turnieju organizatorzy zapewniają „sportową grochówkę” – przygotowaną przez OSP Pogorszewo, a za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej medale, puchary, statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

           Ponadto pucharami uhonorowani zostaną najstarszy zawodnik turnieju oraz najlepsze zawodniczki i zawodnicy  z Lęborka i gminy Nowa Wieś Lęborska.

          Organizatorami  Jubileuszowego XV Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego są: Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej, GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska i FHU Gasport w Gdańsku.

Grafika 1: Turniej odwołany!!! JUBILEUSZOWY 15. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO im. Józefa Lisieckiego