Tęczowe Turnieje Tenisa Stołowego

GKS ”Tęcza” Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Gmina Nowa Wieś Lęborska zapraszają wszystkich miłośników tenisa stołowego na amatorskie granie w "Tęczowych turniejach tenisa stołowego”.

W środę 29 listopada 2023 r. odbędzie się turniej drużynowy, w którym rywalizować będą zespoły składające się z trzech zawodników lub zawodniczek.

Na 6 grudnia 2023 r. organizatorzy zaplanowali turniej indywidualny, który przeprowadzony będzie w trzech kategoriach: Kobiety/Mężczyźni do 50 lat, 51-65 lat i 65+.

W turniejach mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy, nie biorący udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS i WZTS. Zapisy w dniu zawodów. Na zwycięzców czekają medale i nagrody rzeczowe.

Turnieje odbędą się w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej o godzinie17.30. Tradycyjnie przeprowadzą je Edward Nagórski i Andrzej Czubaty.

Impreza jest współfinansowana ze środków pochodzących z Gminy Nowa Wieś Lęborska w ramach projektu: "Rozwój sportu w Gminie Nowa Wieś Lęborska w dyscyplinie tenis stołowy".

Regulaminy turniejów do pobrania z załącznika.

Grafika dekoracyjna.