I Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego Ledziechowo

Utworzono: 01-08-2017

29.07.2017 r w Lędziechowie odbył się I Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego.

W imprezie tej, zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej wzięło udział 21 uczestników. Trasę 14,3 km jako pierwszy przeszedł Kuźmicz Adam z Maszewka w czasie 1:40.50. Na drugim miejscu uplasował się Sławomir Cholcha z Lęborka. Trzecie miejsce przypadło Edwardowi Szudarskiemu ze Słupska.

Wśród kobiet najlepszą okazała się Iwona Hinc z Żukowa, która trasę ukończyła z czasem 1:49.45. Drugie miejsce zajeła Saturnina Wilkołek-Szudarska ze Słupska, a trzecie Szymanowska Anna z Lęborka.

Na zakończenie najlepsze trójki w kategoii  kobiet i mężczyzn otrzymały pamiątkowe puchary. A ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Po zakończonym marszu na wszystkich uczestników i gości tej wspaniałej imprezy czekał poczęstunek przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sołectwo Lędziechowo.

Dziękujemy Wszystkim działaczą i sponsorą. Zapraszamy na II Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego 19 sierpnia do Łebienia.

Grafika 1: I Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego Ledziechowo
Grafika 2: I Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego Ledziechowo
Grafika 3: I Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego Ledziechowo
Grafika 4: I Nordic Walking w ramach Pucharu Korony Maratonu Ekologicznego Ledziechowo