Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice

Utworzono: 17-05-2023

Zapraszamy do udziału w kolejnym etapie, który odbędzie się 27 maja br. -  XI Grand Prix Nordic Walking w Obliwicach.

Program:
09:00 – 10:30 Rejestracja zawodników
10:30 – 10:45 Otwarcie imprezy, pokaz prawidłowej techniki Nordic Walking
             11:00 Start
             13:00 Zamknięcie trasy zawodów
             13:30 do 15:00 Dekoracje

 

 

Projekt „Sport dla wszystkich i środowiska"

#KazdaPuszkaCenna

27 maja – Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - 7,7 km ” bierze udział w Projekcie „Sport dla wszystkich i środowiska" dla wydarzeń sportowych, które promują recykling aluminiowych puszek po napojach. Dzięki temu uczestnicy naszego wydarzenia otrzymają bezpłatne napoje izotoniczne w limitowanej serii aluminiowych puszek Każda Puszka Cenna. Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych aluminiowych puszek po napojach, zachęcając uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami i przekazując je do recyklingu. 

Projekt Every Can Counts (Każda Puszka Cenna) powstał, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem - w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy aktywnego wypoczynku. Inicjatywa została zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii a jej sukces spowodował, że została rozszerzona na inne kraje m.in Austrię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Rumunię, a od 2017 roku również Polskę. Po więcej informacji zapraszamy na www.kazdapuszkacenna.pl. 

Napoje izotoniczne Każda Puszka Cenna wyprodukowała firma Krynica Vitamin, która jest producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych na zlecenie marek i sieci handlowych.

https://pl.linkedin.com/company/fundacja-recal

https://pl.linkedin.com/company/krynicavitamin

 

Grafika dekoracyjna
Grafika dekoracyjna