Aktualności

Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej

serdecznie zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców na otwarcie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej w Mostach.

Uroczystość odbędzie się 4 kwietnia br. (czwartek) o godz. 17:00.

Gościnnie wystąpi Anna Krawczykowska a o oprawę kulinarną zadba KGW w Mostach.

2017-04-26

XV Otwarty Rajd Turystyczny Cyklistów "Jesteśmy w Unii"

1 maja spędź aktywnie

Już po raz 15 Starostwo Powiatowe w Lęborku, wraz z Gminą Nowa Wieś Lęborska oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej organizuje Otwarty Rajd Turystyczny Cyklistów pod hasłem „Jesteśmy w Unii.

2017-04-25

Konkurs plastyczny "Wielkanoc w tradycji polskiej" - rozstrzygnięty

Dnia 11 kwietnia 2017 roku w Gminny Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. "Wielkanoc w tradycji polskiej"

2017-04-20

III Łebski Rajd Rowerowy

W dniach od 3 maja do 13 maja 2017 roku odbędzie się trzeci rok z rzędu rajd rowerowy zorganizowany przez Gminę Miejską Łeba w kierunku miasta partnerskiego Łeby w Belgii - Jodoigne. W tym roku partnerem wydarzenia będzie również Gmina Nowa Wieś Lęborska. Gościnnie cykliści odwiedzą także: Hohnstorf, Parlament Europejski w Brukseli oraz wiele innych miejscowości na całej trasie.

2017-04-13

XV Otwarty Rajd Turystyczny Cyklistów pod hasłem „Jesteśmy w Unii"

2017-04-05

I Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Nowa Wieś

W dniu 2 kwietnia 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej odbył się l Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Nowa Wieś.

2017-04-05

KGW Arkana z Cewic - zwycięzcą Gminno - Powiatowego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich

W niedzielę 26 marca 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej do rywalizacji o miano najlepszego Koła Gospodyń Wiejskich w Gminie Nowa Wieś Lęborska oraz w Powiecie Lęborskim przystąpiły trzy Koła Gospodyń Wiejskich: Cewice, Mosty i Leśnice.

2017-03-13

Za nami ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury

Podczas tegorocznych ferii zimowych zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej dzieci i młodzież uczestniczyła w licznych zajęciach plastycznych i muzycznych. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mieli możliwość obejrzenia przedstawienia "Królowa Śniegu" w wykonaniu teatru KRAK-ART z Krakowa. Na zakończenie ferii już tradycyjnie odbył się MINI PLAYBECK SHOW oraz BAL KARNAWAŁOWY zorganizowane wspólnie z Biblioteką w Nowej Wsi Lęborskiej.