Aktualności

Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej

serdecznie zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców na otwarcie nowo wybudowanej świetlicy wiejskiej w Mostach.

Uroczystość odbędzie się 4 kwietnia br. (czwartek) o godz. 17:00.

Gościnnie wystąpi Anna Krawczykowska a o oprawę kulinarną zadba KGW w Mostach.

2017-09-06

Dożynki Gminne w Tawęcinie już za nami

W dniu 2 września 2017 r. na terenie rekreacyjnym w Tawęcinie odbyły się

Dożynki Gminne Gminy Nowa Wieś Lęborska. Organizatorem tegorocznego

Święta Plonów było Sołectwo Tawęcino, Gmina Nowa Wieś Lęborska oraz

Gminny Ośrodek Kultury.

2017-07-18

Wernisaż poplenerowy w GOK-u

"Wernisaż w GOK w Nowej Wsi Lęborskiej w miniony piątek był jak zwykle bardzo udany, zarówno z uwagi na gości, którzy dopisali, artystów, którzy stawili się prawie w komplecie, popis akordeonisty, czas na wręczanie dyplomów i kwiatów, życzenia, bogaty słodki bufet, a przede wszystkim na samą ekspozycję prac poplenerowych.

2017-07-17

Zapraszamy na warsztaty muzyczne

Zapraszamy dzieci i młodzież na multiinstrumentalne warsztaty muzyczne które odbędą się 19 lipca (środa) w GOKu o godzinie 15:00!

2017-06-27

PARAFIA JADWIGA ŚLĄSKA i TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA wygrywają MIĘDZYPARAFIALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 2017

Już po raz kolejny ORLIK przy Zespole Szkół im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej był miejscem MIĘDZYPARAFIALNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ drużyn 6-osobowych dla dzieci  ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Patronat nad tą piłkarską imprezą objęli proboszczowie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Nowej Wsi Lęborskiej ks. Andrzej Diedrich i Parafii św. Marii Magdaleny w Garczegorzu ks. Tomasz Krajna.