Akcja promocyjna w Waren (Müritz) Przystanek w Jabel w drodze do Parchim

Utworzono: 07-05-2017

Czwarty dzień rajdu upłynął bardzo przyjemnie. Odcinek liczący niespełna 100 kilometrów nasi rowerzyści przejechali w 5 godzin. Oczywiście nie licząc przerw na odpoczynek.

Po drodze przejeżdżaliśmy przez Waren (Müritz) miasto partnerskie Suwałk.  Tu postanowiliśmy zorganizować akcję promocyjną Gminy Miejskiej Łeba oraz Gminy Nowa Wieś Lęborska. Nasi rowerzyści rozdawali odblaski, smycze oraz foldery niemiecko-języczne związane z Łebą i Forum Norda – Kaszuby Północne. Materiały te również zostawiliśmy w miejscowej informacji turystycznej tzw. „Domu gościa”. Pracujące tam Panie bardzo ucieszyły się z naszych odwiedzin. Jak się okazało wiele osób a nawet samych mieszkańców pyta się o nasz region – Polski Północnej. Dotąd nie dysponowały żadnymi folderami w języku niemieckim i przez to miały utrudnione zadanie aby zapraszać ich do odwiedzenia Pomorza.

Grafika 1: Akcja promocyjna w Waren (Müritz) Przystanek w Jabel w drodze do Parchim
Grafika 2: Akcja promocyjna w Waren (Müritz) Przystanek w Jabel w drodze do Parchim
Grafika 3: Akcja promocyjna w Waren (Müritz) Przystanek w Jabel w drodze do Parchim
Grafika 4: Akcja promocyjna w Waren (Müritz) Przystanek w Jabel w drodze do Parchim