Zapraszamy do udziału w eliminacjach gminnych 51. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej.

Utworzono: 30-03-2022

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w eliminacjach Gminy Nowa Wieś Lęborska 2022

51. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej RODNȎ MÒWA.
Eliminacje środowiskowe (w szkołach i placówkach upowszechniania kultury) odbywają się do 28 kwietnia 2022 r.
Eliminacje gminne w terminie do 8 maja 2022r.
Eliminacje powiatowe dla Powiatu Lęborskiego odbędą się 17 maja 2022r. (wtorek) o godzinie 9:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku, ul. Różyckiego 2.
Wzorem lat ubiegłych organizujemy eliminacjie Gminy Nowa Wieś Lęborska
5 maja 2022 r. (czwartek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej,

Do wszystkich eliminacji obowiązuje JEDNA KARTA ZGŁOSZENIA "do finału" (w załączniku). Prosimy o nietworzenie przez organizatorów eliminacji środowiskowych i gminnych innych, nowych kart zgłoszeń.
Uczestnicy nie wypełniają pkt. 8, 9, 10. Dopiero po wyłonieniu laureatów eliminacji powiatowych, którzy będą reprezentować Powiat Lęborski w Chmielnie Organizator Eliminacji Powiatowych będzie się kontaktować w celu wypełnienia powyższych punktów.

Protokoły z eliminacji gminnych organizator Eliminacji Gminnych dostarczy do Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku do dnia 9 maja 2022r.

W razie pytań prosimy o kontakt w sprawie konkursu gminnego Panią Agnieszką Kubis 59 8612 253 lub z koordynatorem konkursu powiatowego: Teresą Szczepańską 693 333 131

Krzysztof Pruszak
Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej,