XXIX Nowowiejski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Utworzono: 05-02-2021

W zimowej scenografii, przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, rozpoczęliśmy orkiestrowe granie, jak to mówi Jurek Owsiak, grając „Do końca świata i jeden dzień dłużej” . Na otwarcie dojechał do Nas Klub Morsów, który  przez całą orkiestrą prezentował Morsing na śniegu. Przybyli do Nas: Burmistrz Miasta Lęborka, Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska, Radni Gminni i Powiatowi. W tym Roku zagrały tylko dzwięki elektroniczne. Hitem okazał się kiermasz z którego dochód zasilił WOŚP.

Panie wolontariuszki z Lęborka przeznaczyły na Orkiestrę setki pluszaków, które każdy mógł zdobyć w ramach kiermaszu wzbogacającego Naszą Orkiestrę.

Mieliśmy między innymi na kiermaszu WOŚP w GOK Nowa Wieś Lęborska ,, Portret - Roberta Lewandowskiego ,, wypalony na kaflu ceramicznym  w temperaturze 989 st. C.

Łącznie dzięki Wam wszystkim zebraliśmy tylko w samej Nowej Wsi Lęborskiej, wspólnie z wolontariuszami Ewą, Andrzejem, Adrianem i Agnieszką około 3.268,00 zł, które tego samego dnia przekazaliśmy do przeliczenia zawsze ofiarnym działaczom Sztabu WOŚP z Lęborka.

Dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom i Uczestnikom WOŚP za 29 piękne, spontaniczne Granie w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej

SIE MA !!! do przyszłej Orkiestry

Krzysztof Pruszak Dyrektor

Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej