Nordic Walking dla SENIORA 2024

Utworzono: 15-04-2024

Stowarzyszenie KREATIVSPORT oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku, zapraszają na bezpłatne zajęcia „Nordic Walking dla SENIORA 2024”.

Już od 17 kwietnia, startuje cykl bezpłatnych treningów Nordic Walking. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku emerytalnym, ale zapraszamy każdego, kto czuje, że ruch na świeżym powietrzu jest mu potrzebny. Treningi w formie spacerów w pobliskim lesie oraz na stadionie miejskim, uzupełnione będą o ćwiczenia ogólnorozwojowe wszystkich partii ciała. Wzmocnimy brzuch, mięśnie pleców, staw skokowy. Każdy trening rozpoczyna się od rozgrzewki, a kończy zdrowym rozciąganiem.

 

Bardzo ważne: zajęcia są dla każdego (amatorzy i zaawansowani). Zajęcia są prowadzone przez minimum dwóch trenerów. Nie musisz martwić się o swoją kondycje fizyczną. Na pewno dasz radę! A jeśli masz już doświadczenie w Nordic Walking, chodzisz szybko, przyjdź i poznaj anatomie mięśni odpowiedzialnych za twój organizm.

Na BEZPŁATNE zajęcia „Nordic Walking dla SENIORA 2024”, zapraszają od 17 kwietnia do 26 czerwca (edycja wiosenna) oraz od 2 września do 16 października 2024 (edycja jesienna), w każdy poniedziałek i środę (z wyjątkiem świąt) w godzinach 17:15 do 18:15. Ruszamy punktualnie. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim w Lęborku przy basenie RAFA oraz w pobliskim lesie. Zajęcia przeznaczone są dla osób w wieku 50 plus, oraz młodszych.

Zajęcia “Nordic Walking dla SENIORA 2024” są organizowane przez Stowarzyszenie KREATIVSPORT i współfinansowane ze środków otrzymanych z Powiatu Lęborskiego na rok 2024.

Aleksandra Mazur tel. 513 856 876

Źródło:www.kreativsport.pl

Grafika dekoracyjna.