Fotorelacja z Dnia Dziecka

Utworzono: 13-06-2024

1 czerwca jak co roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej we współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Nowa Wieś Lęborska, Kołem Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi Lęborskiej, Stowarzyszeniem EDUQ, Ochotniczą Strażą Pożarną z Nowej Wsi Lęborskiej, Sołectwem Nowa Wieś Lęborska oraz Radnymi: Renatą Palczewską, Markiem Baranowskim i Wojciechem Kublikiem zorganizował z tej okazji wspaniałą imprezę.

Dla dzieci przygotowano pyszny i zdrowy poczęstunek: gofry, lody, wata cukrowa, popcorn, a nawet kiełbaski z grilla. Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, które od razu stały się hitem, Niespodzianką była ścianka wspinaczkowa oraz Biały Miś, który tańczył z dziećmi. Animatorzy ze Stowarzyszenia prowadzili konkursy i zabawy, przy których dzieci wspaniale się bawiły. Strażacy przygotowali kurtynę wodną, zaprezentowali swój wóz strażacki do którego dzieci mogły wejść i poczuć się jak prawdziwi strażacy. Panie z Biblioteki robiły dzieciom tatuaże, był kącik czytelniczy oraz czytanie "Lokomotywy" Juliana Tuwima z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji tak dużej imprezy

Grafika 1: Fotorelacja z Dnia Dziecka
Grafika 2: Fotorelacja z Dnia Dziecka