Kameralny Koncert z okazji Dnia Kobiet

Utworzono: 13-03-2024

7 marca w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej odbył się organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej "Kameralny Koncert" z okazji Dnia Kobiet.

Kwiaty oraz życzenia przybyłym Paniom składali: Wójt Gminy Nowa Wieś Lęborska Zdzisław Chojnacki, radni Rafał Gajewski i Marek Baranowski oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej.

Piękną wiosenną dekorację sceny oraz stołów przygotowała Pani Dorota Felczak nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej.

O słodki poczęstunek i miłą atmosferę zadbała kadra Gminnego Ośrodka Kultury.

Głowna gwiazda koncertu Aleksandra Jankowska oraz Wiesław Mielewczyk grający na gitarze wykonali cudowny recital, znanych polskich i zagranicznych piosenkarzy, pociągając do śpiewu przybyłe Panie.

Sołtys Nowej Wsi Lęborskiej Pan Marek Baranowski zafundował dla wszystkich okolicznościowy tort, który wspólnie z pozostałymi panami częstował podczas spotkania. W organizację wydarzenia włączyła się również Pani Ludwika Darznik oraz Pani Agnieszka Lichocka przygotowując słodki poczęstunek.

Organizatorzy są wdzięczni załodze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej za pomoc przy organizacji całego wydarzenia.

Napis dekoracyjny Pięknie dziś wyglądasz na niebieskim tle.
Na zdjęciu Wójt Gminy Zdzisław Chojnacki, Dyrektor Ośrodka Kultury Krzysztof Pruszak, Radny Rafał Gajewski oraz Radny Marek Baranowski składają życzenia Paniom.
Na dekoracji Aleksandra Jankowska wykonująca utwory muzyczne.
Radny Marek Baranowski razem z Dyrektorem Krzysztofem Pruszakiem kroją tort przygotowany dla przybyłych gości.
Panie przy stolikach podczas koncertu.
Panie z KGW Mosty na wspólnym zdjęciu z Wójtem Gminy Zdzisławem Chojnackim na tle zielonej dekoracji.
Panie z KGW Lędziechowo i KGW Krępa Kaszubska pozują do wspólnego zdjęcia na tle zielonej dekoracji.