Na inaugurację pierwszego meczu wyjazdowego w tym sezonie w IV lidze Anioły zremisowały z rezerwami Arki 1-1 (0-0). Mecz odbył się na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.
Z NADZIEJAMI JEDZIEMY DO STĘŻYCY...
Następny mecz Anioły rozegrają 15 sierpnia z Wdą Lipusz o godz. 11. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Stężycy ze względu na remont swojego obiektu sportowego.
Piłkarze Wdy zainaugurowali występy w IV lidze w sezonie 2018/19 zajmując ostatnią 15.lokatę dającą pozostanie w lidze. Natomiast Anioły Garczegorze mimo, że dwukrotnie pokonali drużynę Wdy po 1-0, uplasowali się na miejscu 16. i przez jeden sezon musieli grać w klasie okręgowej.
W sezonie 2019/20 rozegrali 18 meczów ( 6 zwycięstw, 3 remisy i 9 porażek) co dało 21 punktów i 13. miejsce w tabeli. Bilans bramkowy 34-38. W tym sezonie po rozegraniu 2 spotkań na wyjeździe z Sokołem Zblewo 1-1 i zwycięstwie z MKS-em Władysławowo 3-2 zajmują 7, lokatę mając 4 punkty , tyle co czwarte Anioły. Najlepszym strzelcem w drużynie Łukasza Witka jest z dwoma golami Mateusz Bany. Tyle samo bramek ma na swoim koncie Filip Tomasiewicz z Aniołów.
Relacja z meczu (2)
Arka II Gdynia | 1-1 (0-0) | Anioły Garczegorze |
2 kolejka IV liga "RWS INWESTMENT GRUPE" - Narodowy Stadion Rugby - 8 sierpnia 2020 - 11.00 |
Nr | Imię i nazwisko | Zmiana | Kartki | Gol |
| Nr | Imię i nazwisko | Zmiana | Kartki | Gol |
1 | Marcin Skowronek |
|
|
| 1 | Mateusz MAYER |
|
|
| |
6 | Radosław NOWICKI | 85 |
|
| 3 | Katsura RYUTA | 46 |
|
| |
7 | Nikodem PARULSKI | 75 |
|
| 5 | Hubert SYLDATK | 61 |
|
| |
9 | Aleksiei ETIN | 65 |
| 50 | 8 | Marcin STASCZUK |
|
|
| |
10 | Kacper SKÓRA |
|
|
| 9 | Błażej TOMASIEWICZ |
|
|
| |
18 | Dawid SKÓRZYŃSKI |
|
|
| 10 | Michał CHOSZCZ |
|
|
| |
19 | Dominik RUSNAK |
|
|
| 15 | Marcin DRZAZGOWSKI |
|
|
| |
21 | Jakub CZOCHÓR |
|
|
| 16 | Filip TOMASIEWICZ |
|
| 73 | |
23 | Kornel PRZYBOROWSKI | 83 |
|
| 17 | Mateusz SŁUMIŃSKI | 61 |
|
| |
26 | Krystian FALTYŃSKI | 65 |
|
| 18 | Łukasz ŁPOIGROWSKI |
| 90 | ||
27 | Kacper STEC |
|
|
| 19 kap | Grzegorz SMOLAREK | 90+1 |
|
| |
Skład rezerwowy | Skład rezerwowy | |||||||||
12 | Wojciech MIŁASZEWSKI |
|
|
| 12 | Wojciech KOTŁOWSKI |
|
|
| |
3 | Kacper KSIĄŻKIEWICZ | 83 |
|
| 4 | Sławomir TRAWINSKI | 90+1 |
|
| |
14 | Oliwier DOBEK | 65 |
|
| 7 | Damian WOJDA | 61 |
|
| |
15 | Mario ZAMARRIPA | 85 |
|
| 14 | Tomasz GODULA | 46 |
|
| |
16 | Maciej PAWŁOWSKI |
|
|
| 20 | Daniel SIDOR |
|
|
| |
17 | Kamil MOTYL | 75 |
|
| 21 | Damian FORMELA | 61 |
|
| |
22 | Bartosz KAMIŃSKI | 65 |
|
|
|
|
|
|
| |
Trener | Robert WILCZYŃSKI | Trener | Tadeusz WANAT | |||||||
Sędziowie | Płókarz Wojciech- główny, Krystian Dietrich i Krzysztof Świgoń - asystenci |
Kolejka 2 8/9. sierpnia 2020 | |||
1 | Jaguar Gdańsk | 2 - 0 | Grom Nowy Staw |
2 | Gwiazda Karsin | 2 - 2 | Kaszubia Kościerzyna |
3 | Lechia II Gdańsk | 3 - 1 | Wikęd Luzino |
4 | GKS Kowale | 1 - 1 | Gedania Gdańsk |
5 | Jantar Ustka | 0 - 5 | Gryf Słupsk |
6 | Wierzyca Pelplin | 2 - 2 | Pogoń Lębork |
7 | Cartusia Kartuzy | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń |
8 | Arka II Gdynia | 1 - 1 | Anioły Garczegorze |
9 | Wda Lipusz | 3 - 2 | MKS Władysławowo |
10 | Chojniczanka II Chojnice | 4 - 0 | Sokół Zblewo |
Pauza: Stolem Gniewino |
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki | |
1 | Jaguar Gdańsk AniGarczegorze | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-1 | +3 |
2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-1 | +5 | |
3 | Gwiazda Karsin | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-2 | +3 |
4 | Anioły Garczegorze | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-2 | +3 |
5 | Gedania Gdańsk | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | +2 |
6 | Pogoń Lębork | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-2 | +2 |
7 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-3 | +1 | |
8 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-5 | -2 | |
9 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-2 | +3 | |
10 | Lechia II Gdańsk | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-5 | 0 |
11 | MKS Władysławowo | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | +1 |
13 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | |
14 | GKS Kowale | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 |
15 | Stolem Gniewino | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 |
16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-2 | -1 | |
17 | Wierzyca Pelplin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-5 | -2 |
18 | Sokół Zblewo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-5 | -4 |
19 | Grom Nowy Staw | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | -2 |
20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-6 | -5 | |
21 | Jantar Ustka | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-7 | -7 |