ZAPRASZAMY NA V OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA W TENISIE STOŁOWYM AMATORÓW 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej

ZAPRASZAMY NA V OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA W TENISIE STOŁOWYM AMATORÓW 2019

Utworzono: 17-09-2019

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej organizuje  27 września (piątek) 2019  od godz. 17.00   w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej  im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej  V  OTWARTE  MISTRZOSTWA GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA W TENISIE STOŁOWYM AMATORÓW. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy, którzy nie występują w rozgrywkach ligowych na poziomie 3 i wyższej ligi. Za takiego zawodnika  uznaje się osobę, która w ostatnich dwóch latach wystąpiła w meczu ligowym i zdobyła w nim co najmniej jeden punkt w grze pojedynczej.

Zawody zostaną przeprowadzone w grach pojedynczych mężczyzn  w następujących kategoriach - 18 - 50 lat  i  powyżej 50 lat. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości startujących zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo rozstawienia zawodników. Zapisy w dniu zawodów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma medal,  dyplom i nagrodę rzeczową. Uczestnicy składają pisemne oświadczenie, że są zdrowi i mogą startować w zawodach sportowych.

Współorganizatorami mistrzostw gminy są Gmina Nowa Wieś Lęborska, Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej i GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska.

ZAPRASZAMY  NA V  OTWARTE  MISTRZOSTWA  GMINY NOWA  WIEŚ  LĘBORSKA W  TENISIE  STOŁOWYM  AMATORÓW 2019

Przejdź do góry strony