Noworoczny turniej tenisa stołowego w Garczegorzu

MENU

Noworoczny turniej tenisa stołowego w Garczegorzu

Garczegorze zaprasza miłośników pinponga na NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO AMATORÓW, ;który odbędzie się w dniach 11 i 12  stycznia 2019 r. w Zespole Szkół w Garczegorzu. Turniej, który organizują Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, Zespół Szkół im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof w Garczegorzu oraz Klub Sportowy Anioły Garczegorze, przeprowadzony zostanie  w następujących kategoriach:

  • I kategoria      – dziewczęta - szkoła podstawowa - klasy I-VI (piątek)
  • II kategoria – chłopcy - szkoła podstawowa - klasy I-VI (piątek)
  • III kategoria- dziewczęta do lat 18 (piątek)
  • IV kategoria- chłopcy do lat 18 (piątek)
  • V kategoria – mężczyźni 19 – 50 lat (sobota)
  • VI kategoria – mężczyźni powyżej 50 lat (sobota)

Turniej dla dzieci i młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 16.00 natomiast mężczyźni grać będą w sobotę od godz. 10.00. System rozgrywek uzależniony jest od ilości startujących uczestników. Zapisy w dniu zawodów. Każdy z trzech najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach otrzyma medal,  dyplom i nagrodę rzeczową.

W turnieju startować mogą zawodniczki i zawodnicy, nie uczestniczący w rozgrywkach ekstraklasy, I, II i III ligi kobiet i mężczyzn organizowanych przez PZTS i PWZTS (obowiązuje dwuletni okres karencji), nie dotyczy kategorii dziewcząt i chłopców. (Więcej informacji o turnieju w regulaminie).

Noworoczny turniej tenisa stołowego w Garczegorzu

Przejdź do góry strony