Wakacje z GOK NWL Studio

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej

Wakacje z GOK NWL Studio

Utworzono: 01-07-2020

Już nastał czas wakacji więc dla tych, którzy będą mieli ochotę na obcowanie z muzyką mamy kilka propozycji.

  1. Akcja „Wakacyjne nagrywanie” , gdzie każdy może nagrać dowolną piosenkę i pokazać ją naszej publiczności.
  2. Kontynuacja nagrań „Na setkę”. Nagrywamy dowolny utwór od początku do końca za jednym podejściem. W takim nagraniu nie robimy „wcinek” oraz nie poprawiamy intonacji. Dodajemy tylko podstawowe efekty. Jest to opcja dla tych którzy chcą pokazać, jak śpiewają bez „magicznych” sztuczek edycyjnych. Wymaga to trochę odwagi , ale już kilka osób nagrało „Ma setkę” i wyszło bardzo dobrze, co możemy posłuchać na naszej stronie.
  3. Warsztaty z podstaw realizacji dźwięku w nagraniach studyjnych. Można się nauczyć jak dokonywać takich nagrać w domowych warunkach, jaki minimalny sprzęt i oprogramowanie jest potrzebne. Warsztat będą prowadzone z każda osobą indywidualnie co w dzisiejszej sytuacji jest bezpieczniejsze oraz umożliwia lepsze praktyczne przekazanie wiedzy .
  4. Będzie się rozpoczynała produkcja kolejnego utworu z klipem. Chętni wokaliści i osoby lubiące aktorska grę mogą się sprawdzić w warunkach studyjnych oraz planu filmowego. Jest to propozycja dla osób otwartych na muzykę z pogranicza różnych gatunków i gotowych na wspólna pracę i wyzwania. Nasze produkcje można zobaczyć na stronie GOK NWL Studio.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Wykorzystajmy kreatywnie czas kiedy „jeszcze” można się wspólnie spotykać. Oczywiście nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z sytuacja zagrożenia wirusem COVID-19. Zapisy prowadzimy poprzez Messenger oraz opcję wiadomości na stronie GOK NWL Studio. W postach oczywiście można zadawać ogólne pytania związane z tym tematem. Wszystkie terminy ustalamy indywidualnie. Oczywiście powinno się zapoznać z regulaminem nagrań w studio przypiętym na początku strony. Zapraszamy

Wakacje z GOK NWL Studio

Przejdź do góry strony